Takımımız 3 puanı 5 golle aldı

Takımımız 3 puanı 5 golle aldı

Samsun Süper Amatör (SAL) ligi A grubunun 15 haftasında takımımız 1930 Bafraspor taraftarımız önünde konuk ettiği Çarşamba Gençlergücüspor’u Ali, Caner(2), Batınay ve Furkan’ın golleriyle 5 – 0 faklı skorla mağlup ederek puanı 27 çıkararak ligde ikinci sırasını korudu.

Samsun Süper Amatör (SAL) ligi A grubunun 15 haftasında takımımız 1930 Bafraspor Bafra Şehir Stadyumu Çim sahasında takımımız takımımız 1930 Bafraspor Batınay’ın rakip kale içinde Caner’e asist yaptığı topta Caner topu ağlara gönderdi maçta durum 2-0 geldi.

Bu golün ardında rakip takımın hatasını iyi takip eden Batınay 57. dakika da kaydettiği golle maçta durumu 3-0’a getirdi.

Maçın futbolcusu olan Batınay 88. dakika da yine Caner’e yaptığı asistle maçta takımımızı 4-0 öne getirirken Caner maçta kendisini ikinci takımının da dördüncü golünü kaydetmiş oldu. 

Maçta dakika 90’da bu sefer Halim Boşnak’ın  asistinde topu ağlara ikinci yarıda oyuna giren Furkan Mert ağlara gönderdi bu golle  takımımız 5-0’lık skorla galip geldi.

Ligin 16. haftasında takımımız 1930 Bafraspor Baruthanespor’un ligden çekilmesiyle oynamayacak ve hanesine  3 puan ekleyerek puanını 30 çıkaracak.

Siz de birşeyler yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir